Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
Konsultant systemu EMS (Enterprise Management Systems)

Unizeto Technologies S.A
podkarpackie, Belgia
praca stacjonarna
4782 dni temu

Unizeto Technologies SA - czołowy dostawca bezpiecznych systemów i rozwiązań teleinformatycznych oraz lider w zakresie zastosowań podpisu elektronicznego poszukuje osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Belgia

Zadania:
  • wspieranie projektowania i integracji procesów rozległych SMB podczas implementacji systemu EMS w celu zapewnienia maksymalnej automatyzacji oraz uproszczenia wszystkich procesów
  • asysta techniczna podczas integracji w systemie SDE/Magicwand wszystkich innych narzędzi używanych przez NCSA, zapewnienie dostępu do procesów powiązanych z Service Management
  • usługi konsultacyjne w zakresie implementacji EMS, w tym świadczenie wsparcia dla systemu po jego implementacji – zdalne oraz on-site
  • wsparcie techniczne administrowania komponentami systemu EMS, w tym między innymi systemami operacyjnymi, bazami danych, aplikacjami serwerowymi
  • udział w tworzeniu dokumentacji administrowania systemem EMS, zawierającej między innymi procedury backup/restore oraz przywracania systemu po katastrofie
  • Informowanie pracowników NCSA na temat aktualnych funkcji systemu.
Wymagania wobec kandydatów:
  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • aktualne poświadczenie bezpieczeństwa na poziomie NATO SECRET
  • tytuł inżyniera/magistra bądź międzynarodowy odpowiednik w zarządzaniu przedsiębiorstwem czy w powiązanym/podobnym obszarze
  • doświadczenie w zarządzaniu usługami i systemami informatycznymi
  • szczegółowy poziom wiedzy administratora systemu i co najmniej 5-letnie doświadczenie w:
    • MS Windows 2003;
    • MS Windows SQL 2005;
    • MS Internet Information Server 5.0 i wyżej;
    • Veritas oraz Symantec Backup
  • wiedza techniczna z Active Directory
  • wiedza techniczna z DNS, DHCP
  • wiedza techniczna z MS Exchange 5.5, 2003; 2007
  • głęboka wiedza techniczna z zakresu sieci WAN i LAN
  • znajomość obsługi bezpieczeństwa danych w aplikacji SW