Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant systemów ERP (Dynamics AX)

Nigel Frank International
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
2522 dni temu

Nigel Frank International jest światowym liderem doradztwa personalnego, który specjalizuje się w rekrutacji tylko Microsoft Dynamics (AX, NAV i CRM), SharePoint i BI oraz kadry kierowniczej.
Oferujemy najwięcej stanowisk pracy w dziedzinie MS Dynamics, SharePoint i BI. Nigel Frank International szybko stał się liderem na rynku, w rekrutacji Microsoft Dynamics i oferuje wiele miejsc pracy z zakresu Microsoft Dynamics, SharePoint i Business Intelligence.
Stanowisko to brzmi interesująco, ale to nie jest odpowiednie dla Ciebie? Nie ma problemu, skontaktuj się z nami, a my pomożemy w znalezieniu odpowiedniej pracy dla Ciebie!
Gwarantujemy poufność, integralność i osobiste uwagi, doświadczenia, kontakty z klientami i profesjonalizm.

Nr ref.: axkk17

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji wdrażającej system klasy ERP Dynamics AX, poszukuję kandydatów na stanowisko Konsultanta wdrożeniowego w obszarze modułów finansowych.

Podstawowe zadania:

  • Administrowanie i rozwój systemu Microsoft Dynamics AX
  • Analiza potrzeb biznesowych
  • Udział w realizacji projektów wdrożeniowych systemów informatycznych klasy ERP
  • Wsparcie przy dostosowywaniu rozwiązań Microsoft Dynamics AX do wymagań i specyfiki
    procesów biznesowych klienta
  • Szkolenia oraz wsparcie dla użytkowników
  • Prowadzenie konsultacji i doradztwa w zakresie systemu

Oczekiwiania:

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy ERP idealnie w obszarze finansów
  • Kompetencje w zakresie rozwiązań Microsoft Dynamics AX
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

W zamian oferujemy:

  • Praca w komfortowym środowisku
  • Możliwość rozwoju na arenie międzynarodowej
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Samodzielna pozycja
  • Elastyczna forma współpracy