Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant Sprzedaży

PURE SKY CLUB
Warszawa, Warszawa/ Złote Tarasy
praca stacjonarna
4866 dni temu

Prestiżowy Klub Biznesowy Pure Sky Club rozpoczyna rekrutację na stanowisko :

Miejsce pracy: Warszawa/ Złote Tarasy

Nr Ref.: MC/05

Zadania:
  • Tworzenie baz i pozyskiwanie  nowych klientów
  • Dbanie o relację z pozyskanymi klientami
  • Dbanie o wizerunek firmy
Wymagania:
  • Komunikatywność
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Zaangażowanie i silna motywacja do działania
  • Umiejętność pracy zespołowej i indywidualnej
  • Doświadczenie  w dziale sprzedażowym
Oferujemy:
  • Wysokie zarobki
  • Możliwości rozwoju
  • Liczne szkolenia
  • Miłą atmosferę pracy
  • Dogodne godziny pracy