Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant - Sprzedawca

Perfumerie Marionnaud
Warszawa
praca stacjonarna
4999 dni temu

Marionnaud to europejska sieć 1250 perfumerii z francuskim rodowodem będąca częścią światowego koncernu A.S. Watson – światowego lidera w dziedzinie dystrybucji w branży „health & beauty".
W Polsce Marionnaud posiada 41 perfumerii zlokalizowanych w największych miastach.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: KS/MAZ/02

Zadania:

Konsultant Sprzedawca w Marionnaud to osoba aktywnie uczestnicząca w bezpośredniej obsłudze klienta. Jej celem jest nie tylko realizowanie sprzedaży ale również kreowanie niepowtarzalnego klimatu Perfumerii Marionnaud poprzez profesjonalne doradzanie Klientom firmy i ich życzliwą obsługę. Konsultant Sprzedawca ma za zadanie, we współpracy z całym zespołem perfumerii, dbać o czystość i wystrój sklepu. Jest również odpowiedzialny za odpowiednią ekspozycję towarów objętych promocjami oraz uczestniczy w szkoleniach i akcjach marketingowych organizowanych przez firmę i jej partnerów.

Od kandydatów oczekujemy:

Idealny Kandydat do naszego zespołu Konsultantów to osoba:

  • nastawiona na osiaganie wyników,
  • komunikatywna i otwarta na innych ludzi,
  • pasjonująca się modą i kosmetykami,
  • otwarta na zdobywanie nowych umiejętności w zakresie znajomości produktów kosmetycznych, technik sprzedaży i wizażu,
  • schludna i zadbana,
  • dyspozycyjna w godzinach otwarcia perfumerii.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę wśród luksusowych marek i produktów,
  • możliwość rozwijania umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi klienta, technik sprzedaży i wizażu,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyników sprzedaży,
  • niepowtarzalną atmosferę pracy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)