Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Konsultant Sap, Moduł Hr/payroll/administration

Rinf
Wrocław
praca stacjonarna
7072 dni temu

Ogłoszenie numer: 11570, z dnia 2005-05-09

Rinf

RINF Sp. z o.o. jest firmą informatyczną działającą na rynku polskim, niemieckim, angielskim, francuskim, specjalizującą się w dostarczaniu efektywnych rozwiązań informatycznych oraz doradztwem IT w dziedzinie doboru sprzętu, oprogramowania, zarządzania oraz integracji systemów informatycznych i teleinformatycznych.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Praca w zespole międzynarodowym

Wymagania

Poszukujemy specjalistów SAP posiadających doświadczenie we wdrożeniach, konsultacjach oraz tworzeniu dokumentacji technicznej

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie Pracę w pełnym wymiarze godzin (umowa/kontrakt) Pracę w międzynarodowym środowisku Profesjonalny program treningów oraz szkolenia