Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Konsultant Regionalny

BESAVE
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
5524 dni temu

Ogłoszenie numer: 73616, z dnia 2009-09-03

BESAVE

Romari sp. z o.o.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

Poszukujemy konsultantów regionalnych na terenie całego kraju do utworzenia i poprowadzenia biur regionalnych.

Wymagania

- bardzo dobrej organizacji pracy własnej i umiejętności wyznaczania priorytetów, - efektywności i konsekwencji w działaniu, - samodzielności i rzetelności w wykonywaniu obowiązków, - umiejętności zarządzania zespołem ludzkim i budowania go, - łatwości w nawiązywaniu kontaktów, - doświadczenia w branży ubezpieczeniowej, reklamowej, finansowej – pożądane - podstawowej znajomość obsługi komputera – niezbędna

Oferujemy

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - atrakcyjny system premiowy, uzależniony od efektów pracy, - rodzaj umowy: umowa o pracę, - profesjonalne szkolenia.