Najnowsze oferty pracy

  • Senior SAP CI Developer

    Arla Global Shared Services Sp. z o.o.   Gdańsk, Wrzeszcz (Neptune Office)    praca hybrydowa
    starszy specjalista (senior)  umowa o pracę  pełny etat
    10 dni
    About the job Join Arla’s ART (Agile Release Train) named Digital Services & Infrastructure (DSI), to be part of a great team delivering IT infrastructure across all base technology platforms. DSI ART delivers network, integrations, IT security, On-prem and Cloud Datacentre changes as well as SAP...
Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant - programista SAP

PROSPERUS Doradztwo Personalne
Toruń
praca stacjonarna
3760 dni temu

Ogłoszenie numer: 470286, z dnia 2014-07-03

PROSPERUS jest polską firmą konsultingową, od 2001 roku zajmującą się kompleksowym doradztwem personalnym i pośrednictwem pracy.
 Posiadamy unikalną w regionie kujawsko-pomorskim ofertę usług oraz wyśmienitą znajomość lokalnego rynku pracy.

Dla naszego Klienta, firmy z branży informatycznej,
poszukujemy do pracy w Toruniu osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń

Nr Ref.: S/HR/14

Opis stanowiska

  • realizacja projektów wdrożeniowych systemu SAP w zakresie funkcjonalności HR
  • opieka nad eksploatacją systemów u Klientów
  • konsultacje dla Klientów
  • przeprowadzenie szkoleń z zakresu funkcjonalności oprogramowania

Wymagania

  • doświadczenie w eksploatacji lub wdrażaniu systemu informatycznego klasy ERP w obszarze HR
  • wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub informatyczne)
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • umiejętność analitycznego podejścia do problemów
  • zdolność do pracy samodzielnej i zespołowej

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny
  • szkolenia aktualizujące wiedzę