Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Zabrze
Konsultant Podatkowy

ECA Wójciak i Partnerzy Sp. z o.o.
Zabrze
praca stacjonarna
4956 dni temu

ECA Wójciak i Partnerzy Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze

Zadania:
  • analiza przepisów i orzecznictwa
  • wyszukiwanie materiałów i informacji w celu sporządzania opinii
  • przygotowywanie opinii podatkowych
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe prawnicze / ekonomiczne
  • dobra znajomość angielskiego (znajomość innych języków mile widziana)
  • komunikatywność, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • praca w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • forma zatrudnienia do uzgodnienia.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)