Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
KONSULTANT OBCOJĘZYCZNY z jęz. Niemieckim

Walter Services Poland Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4949 dni temu

Walter Services Poland Sp. z o.o. jako firma outsourcingowa specjalizuje się
w świadczeniu profesjonalnych usług w zakresie wielokanałowego wsparcia Działów Kontaktu z Klientami.
Oferujemy pracę w naszym Centrum Obsługi Klienta na projektach polskojęzycznych
i niemieckojęzycznych

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: WSP/02/11

Opis stanowiska:
  • Praca zmianowa w godzinach 8:00 – 22:00
  • w tym praca w weekendy

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • odbieranie telefonów przychodzących w języku polskim
  • odpisywanie na maile w języku polskim
  • kontakt z działem technicznym w języku niemieckim

Od kandydatów oczekujemy:
  • Dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Znajomości obsługi komputera
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Chęci pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
Oferujemy:
  • Stałą pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem jak na projektach obcojęzycznych
  • Miłą atmosferę w młodym zespole
  • Pracę w dogodnej lokalizacji – okolice Galerii Mokotów