Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
KONSULTANT OBCOJĘZYCZNY z jez. Czeskim

Walter Services Poland Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4928 dni temu

Walter Services Poland to międzynarodowy Lider w branży outsourcingu usług call i contact center działający na rynku europejskim od ponad 50 lat.
Posiada swoje placówki w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Rozwój firmy zaowocował rozpoczęciem naszej działalności również w Polsce.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: CZ/10/11

Opis stanowiska:
  • Praca zmianowa w godzinach 9:00 – 18:00

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • odbieranie telefonów przychodzących w języku czeskim
  • odpisywanie na maile w języku czeskim
  • kontakt z działem technicznym w języku angielskim

Od kandydatów oczekujemy:
  • Dobrej znajomości języka czeskiego w mowie i piśmie
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • Znajomości obsługi komputera
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Chęci do pracy w zespole
  • Dyspozycyjności
Oferujemy:
  • Stałą pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Miłą atmosferę w młodym zespole
  • Pracę w dogodnej lokalizacji – okolice Galerii Mokotów