Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Konsultant merytoryczny oprogramowania finansowo - księgowego

Progman S.A.
pomorskie
praca stacjonarna
5648 dni temu

Ogłoszenie numer: 58279, z dnia 2009-02-26

Producent oprogramowania dla oświaty.

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • wsparcie merytoryczne rozwoju oprogramowania księgowego,
  • pozyskiwanie informacji, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania oprogramowania,
  • kontakt z pracownikami jednostek oświatowych oraz organów prowadzących,
  • analiza zasad funkcjonowania oprogramowania,

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w jednostkach sektora finansów publicznych, mile widziane w jednostkach oświatowych,
  • wiedza z zakresu zasad rachunkowości, sporządzania sprawozdań budżetowych oraz planów finansowych,
  • znajomość bieżących zmian w przepisach prawa,
  • wykształcenie kierunkowe,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność i terminowość,
  • prawo jazdy kat.B
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy z programami finansowo - księgowymi,
  • otwartość na nową wiedzę i doświadczenia,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • zrozumiałe przekazywanie posiadanej wiedzy,

Oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji, cykl szkoleń
  • pracę stałą, w godzinach 8 –16, Centrala firmy – Pomorski Park Naukowo Technologiczny Gdynia – Redłowo,