Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant / Konsultantka ds. reklamy i promocji

KOLOROWE GAZETKI
pomorskie, Trójmiasto
praca stacjonarna
3809 dni temu

KOLOROWE GAZETKI ta marka związana z reklamą i promocją firm. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Trójmiasto

Nr Ref.: CV - KONSULTANT / KONSULTANTKA

Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • Komunikatywność
  • Miła aparycja
  • Zaangażowanie w pracy
  • Znajomość i doświadczenie w podstawowych technikach sprzedażowych
  • Mile widziana znajomość marketingu oraz branży reklamowej i poligraficznej
Obowiązki:
  • PODSTAWOWYM ZADANIEM BĘDZIE POZYSKIWANIE KLIENTÓW BIZNESOWYCH (FIRM) DO GAZETKI REKLAMOWEJ
  • Utrzymywanie kontaktu z klientem
  • Bieżąca obsługa pozyskanych klientów
Oferujemy:
  • Praca na terenie Trójmiasta, głównie w terenie
  • Rozliczenie w systemie prowizyjnym
  • Wynagrodzenie podstawowe uzależnione od wyników
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Nienormowany czas pracy / praca dodatkowa