Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Konsultant Klienta Biznesowego / Przedstawiciel Handlowy

Sanmar Sp. z o.o.
dolnośląskie, Poznań
praca stacjonarna
6283 dni temu

Ogłoszenie numer: 31161, z dnia 2007-07-06

Autoryzowany Partner Sieci Orange

Miejsce pracy: dolnośląskie, Poznań

Opis stanowiska

Obsługa i pozyskiwanie klientów biznesowych, sprzedaż usług sieci Orange

Wymagania

- Mile widziane doświadczenie w sprzedaży poparte udokumentowanymi wynikami - Minimum średniego wykształcenia - Zainteresowania nowoczesnymi technologiami - Kreatywności - Prawa jazdy kat. B - Niekaralności - Predyspozycji handlowych - Mile widziane osoby przedsiębiorcze prowadzące własną działalność gospodarczą lub gotowe do takiej formy współpracy po okresie próbnym.

Oferujemy

- Wynagrodzenie podstawowe i zdecydowanie najwyższe prowizje w kraju, - Wsparcie działu telemarketingu - Ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami - Służbowy telefon komórkowy - Samochód służbowy po okresie próbnym - Laptop po okresie próbnym - Umowę o pracę oraz inne bardzo atrakcyjne formy współpracy - Szkolenia na koszt firmy, - Stabilną pracę w dynamicznej organizacji