Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
KONSULTANT/ KA DS. TELESPRZEDAŻY

DELTA CONTACT Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5844 dni temu

Ogłoszenie numer: 49370, z dnia 2008-09-17

Jesteśmy polską firmą doceniającą wszystkich naszych Pracowników. Chętnie zatrudniamy osoby w wieku +50 i +60 lat. Nasi Seniorzy są świetnie odbierani przez Klientów podczas obsługi projektów finansowych i hobbystycznych, wymagających dużej dojrzałości i doświadczenia życiowego. Osobom na wcześniejszej emeryturze i rencie dajemy możliwość powrotu na rynek pracy, zbudowania nowej ścieżki kariery, twórczego zagospodarowania czasu. Wszystkim, którzy dopiero rozpoczynają pracę gwarantujemy dobry start w dziedzinie marketingu i sprzedaży. Jeśli tylko lubisz kontakt z ludźmi i chętnie z nimi rozmawiasz – zapraszamy! Do naszego działu obsługi klienta poszukujemy do pracy w godzinach 8-15 lub 15-21

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Praca na miejscu, o stałych porach

Wymagania

  • Wykształcenia min. średniego
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Zaangażowania
  • Otwartości i uśmiechu w głosie
  • Oferujemy

  • Opiekę medyczną
  • Szkolenie oraz stałe wsparcie przełożonych i współpracowników
  • Dobre i pewne warunki zatrudnienia + osiągalne premie
  • Jasne reguły zatrudnienia
  • Miłą atmosferę
  • Dobry dojazd z centrum