Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
KONSULTANT INFOLINII MEDYCZNEJ

Instytut Skutecznego Działania- Doradca Personalny
Warszawa
praca stacjonarna
4767 dni temu

Ogłoszenie numer: 154994, z dnia 2011-06-28

w imieniu LIDERA NA RYNKU UBEZPIECZEŃ ZDROWOTNYCH

poszukujemy Pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • telefoniczna obsługa Klientów Infolinii Medycznej

Wymagania

  • komunikatywność,
  • nastawienie na cele,
  • dobra dykcja oraz poprawna polszczyzna,
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • otwartość na zmiany,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • minimum wykształcenie policealne,
  • znajomość i obsługa pakietu MS Office,
  • dyspozycyjność - praca 7 dni w tygodniu w rytmie 24 h,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w stabilnej firmie o wieloletniej tradycji,
  • pakiet szkoleń z zakresu produktów (ubezpieczeń zdrowotnych) oraz profesjonalnej obsługi klienta,
  • stałe wsparcie Lidera,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • praca w prestiżowym miejscu: Warszawa – Mokotów.