Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant Handlowy

Ic Intracom Polska sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6606 dni temu

Ogłoszenie numer: 19348, z dnia 2006-08-17

IC INTRACOM to międzynarodowy producent oraz dystrybutor komponentów PC oraz akcesoriów sieciowych. Organizacja oferuje kompletną paletę ponad 2000 produktów uznanych marek, starannie zaprojektowanych i specjalnie dobranych dla potrzeb niezależnych sklepów komputerowych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

W związku z rozwojem sprzedaży poszukujemy pracowników do telemarketingowego działu handlowgo. Pracownicy na tym stanowisku odpowiedzialni są za pozyskiwanie nowych klientów oraz stały kontakt z obecnymi klientami naszej firmy.

Wymagania

Poszukujemy osób: - wytrwałych - konsekwentnie dążących do celu mimo piętrzących się przeciwności - komunikatywnych - potrafiących słuchać i przekonywać do swoich idei - ambitnych - zawsze chcących osiągać więcej

Oferujemy

W Ic Intracom dbamy o zawodowy rozwój swoich pracowników, oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do uzyskiwanych wyników - system szkoleń handlowych - szkolenia produktowe - pracę w młodym i dynamicznym zespole