Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Opole
Konsultant handlowy ds. uslug internetowych

e-direct Polska Sp. z o.o.
Opole
praca stacjonarna
7089 dni temu

Ogłoszenie numer: 10052, z dnia 2005-04-20

Firma e-direct Polska swiadczy kompleksowe uslugi z zakresu projektowania, realizacji, wdrazania i utrzymania serwisow WWW i aplikacji internetowych.

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska

Glowne zadania: - sprzedaz produktow firmy glownie serwisow WWW, systemow CMS, aplikacji wspomagajacych zarzadzanie firma, intranetu, reklamy internetowej, rozwiazan z zakresu eMarketingu, - rozwijanie potrzeb istniejacych klientow oraz pozyskiwanie nowych, - budowanie dlugofalowych relacji z Klientami biznesowymi. - prowadzenie negocjacji handlowych. - przygotowywanie ofert handlowych i zawieranie umów. - odpowiedzialnosc za realizacje osobistych planow sprzedazy, - doskonala wspolpraca z zespolem, wspoltworzenie strategii rozwoju firmy, - dbalosc o prawidlowe funkcjonowanie procedur opieki nad klientami

Wymagania

Wymagania: - mile widziane doswiadczenie na stanowisku zwiazanym ze sprzedaza zaawansowanych produktow, - mile widziana orientacja w biznesowym zastosowaniu Internetu, znajomosc podstaw ekonomii, - samodzielnosc, kreatywnosc, dynamizm, dokladnosc, uczciwosc, - silna motywacja, ukierunkowanie na realizacje zadan, - wyksztalcenie min. sredniego - doswiadczenia na stanowisku handlowca - znajomosci technik sprzedazy i negocjacji - prawo jazdy kat. B - sprawne poslugiwanie sie komputerem

Oferujemy

Oferujemy: - dostep do najnowoczesniejszych technologii - atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa + prowizja uzalezniona od wynikow sprzedazy - mozliwosci rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji - prace w mlodym, dynamicznym zespole