Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
KONSULTANT HANDLOWY, TELEMARKETER, MANAGER REGIONU

MC POLSKA
dolnośląskie
praca stacjonarna
6384 dni temu

Ogłoszenie numer: 26721, z dnia 2007-02-22

MC POLSKA

MC POLSKA jest wyłącznym przedstawicielem firm: AMITY, IKV TRIBOLOGIE, HOLDTITE. Sprzedajemy smary, oleje, rozpuszczalniki, środki myjące i kleje dla przemysłu. Nasza oferta skierowana jest między innymi do: -małych firm jak warsztaty samochodowe; -przedsiębiorstw remontowych maszyn i urządzeń; -służb utrzymania ruchu w wielkich korporacjach przemysłowych różnych branż, z którymi od kilkunastu lat współpracujemy proponując im właściwe rozwiązania według potrzeb. MC POLSKA to zespół ludzi z pasją, którzy własny sukces opierają przede wszystkim na swych zdolnościach i umiejętnościach, odpowiedzialnym podejściu do potrzeb klienta i bardzo sumiennym wykonywaniu przyjętych na siebie zadań i obowiązków.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

-określenie i realizacja własnych celów sprzedażowych; -odpowiedzialność za wynik sprzedażowy; -sprzedaż i obsługa klienta; -dbanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy; -doskonała znajomość grupy produktów (kleje, smary itp.) -wyszukiwanie potencjalnych klientów

Wymagania

Przy decyzji o zatrudnieniu czy współpracy najważniejsze dla nas jest to: Kim tak naprawdę jesteś a mianowicie: 1) interesują nas Twoje cechy charakteru, twój temperament np. czy jesteś osobą radosną, zadowoloną, optymistyczną czy też nie, czy lubisz pracować w zespole?2) Interesują nas twoje umiejętności jakie posiadasz, lub czego szybko i skutecznie możesz się nauczyć jakie masz w sobie talenty, a co robisz niechętnie?3) Teraz możemy w świetle powyższych danych zaproponować Tobie funkcje:-TELEMARKETERA-KONSULTANTA HANDLOWEGO-MANAGERA REGIONU. Opowiedz nam na początek jaką masz wizję własnego rozwoju zawodowego i intelektualnego, co tak naprawdę chciałbyś robić, do czego masz talent, jaki jesteś z natury, radosny czy smutny, czy potrafisz sam się motywować do działania. Opisz nam swoje marzenia jak twoje życie będzie wyglądało za np. 5 lat, jakie sobie wyznaczasz cele. Zastanów się dobrze nad tym i odnieś to do naszej oferty współpracy. Jeżeli wspólnie stwierdzimy , że własnie o to samo nam chodzi to: Przedstaw własną wizję i strategię działania na stanowisku na którym chcesz pracować. Wejdź na naszą stronę www.mcpolska.com.pl . Zapoznaj się z naszą ofertą. Interesują nas konkretne, zmotywowane osoby. Mające praktyczną wiedzę i umiejętności lub autentycznie chcące taką wiedze i doświadczenie zdobyć (ale musisz być do tego bardzo przekonany, że tego chcesz) Po prostu jeśli chcesz to robić, powinieneś przede wszystkim zastanowić się jaki to przyniesie rezultat dla CIEBIE i dla naszej firmy. Najlepiej sam wybierz czy chcesz być konsultantem, telemarketerem, managerem. ZAPRASZAMY tylko osoby zmotywowane i przekonane. MALKONTENTÓW NIE ZAPRASZAMY!!!!

Oferujemy

-dużą samodzielność pracy; -materiały szkoleniowe i szkolenia; -wynagrodzenie kontraktowe.