Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Konsultant Finansowy

Bank
mazowieckie, Warszawa, Legionowo nr ref. WAW/05/KF
praca stacjonarna
4846 dni temu

Dla Naszego klienta dużej międzynarodowej firmy finansowej szukamy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie/ Warszawa, Legionowo nr ref. WAW/05/KF

Zadania:
  • Indywidualne doradztwo w zakresie produktów finansowych.
  • Dopasowanie produktów do potrzeb i możliwości klienta.
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych relacji
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży.
  • Ponadprzeciętna motywacja do osiągania sukcesów.
  • Wysoka etyka zawodowa.
  • Otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów.
  • Wykształcenie co najmniej średnie.
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (część stała i prowizyjna).
  • Pakiet szkoleń umożliwiających podnoszenie swoich kwalifikacji.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Zdobywanie nowych kompetencji.
  • Rozwój zawodowy.