Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant Finansowy MS Dynamics 365

Nigel Frank International
łódzkie
praca stacjonarna
2093 dni temu

The Global Leader in Microsoft Recruitment

Established in 2006 in Newcastle UK, Nigel Frank International has rapidly grown into the global leader in Microsoft recruitment. With additional offices in London, Berlin, New York, San Francisco, Dallas, Melbourne and Singapore, we offer our Microsoft Partner and End User clients unparalleled access to the widest range of high calibre candidates.

Nr ref.: 25.10.2018A

Nigel Frank International jest światowym liderem doradztwa personalnego, który specjalizuje się w rekrutacji tylko Microsoft Dynamics (AX, NAV i CRM), SharePoint i BI oraz kadry kierowniczej.

Oferujemy najwięcej stanowisk pracy w dziedzinie MS Dynamics, SharePoint i BI. Nigel Frank International szybko stał się liderem na rynku, w rekrutacji Microsoft Dynamics i oferuje wiele miejsc pracy z zakresu Microsoft Dynamics, SharePoint i Business Intelligence.

Stanowisko to brzmi interesująco, ale to nie jest odpowiednie dla Ciebie? Nie ma problemu, skontaktuj się z nami, a my pomożemy w znalezieniu odpowiedniej pracy dla Ciebie!

Gwarantujemy poufność, integralność i osobiste uwagi, doświadczenia, kontakty z klientami i profesjonalizm.

MS Dynamics 365 for Finance and Operations - Konsultant

MS Dynamics 365 Konsultant Finansowy, Warszawa, Polska

Lokalizacja  Polska, Warszawa

Obowiązki i zadania

  • Wprowadzenie MS Dynamics 365 for Finance and Operations (z perspektywy IT)
  • Dostarczanie wsparcia pierwszej i drugiej linii (Help Desk i Power User)
  • Analiza zgłoszeń i wymagań biznesowych
  • Badania, ewaluacja i dostarczanie rozwiązań technicznych odpowiednich dla potrzeb firmy
  • Szkolenie użytkowników i zarządzanie materiałami szkoleniowymi
  • Przeprowadzanie i koordynacja testowania systemu
  • Utrzymanie relacji z klientami, wiedza w zakresie Roadmap, ISV Solutions, Localizations

Wynagrodzenie

  • Oprócz konkurencyjnej pensji oferujemy:
  • Pracę przy innowacyjnych projektach
  • Pracę w międzynarodowej prestiżowej firmie
  • Pracę z doświadczonymi ludźmi, którzy są najlepsi w swojej branży

O firmie

Współpracując z nami staniesz się częścią zespołu który dzieli się wiedzą, jest ambitny w osiąganiu celów i oferuje profesjonalny rozwój, a także realny wpływ na jakość procesów biznesowych.

Umiejętności i kwalifikacje

  • 3-5 letnie doświadczenie we wprowadzaniu i konsultingu MS Dynamics 365 (ewentualnie Dynamics AX, moduł finansowy)
  • Dobry język angielski
  • Dobra znajomość sektora finansowego oraz rozwiązań MS Dynamics w finansach