Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant ds Wdrożeń Systemu Microsoft Axapta

BONAIR SA
Warszawa
praca stacjonarna
6706 dni temu

Ogłoszenie numer: 18498, z dnia 2006-03-07

BONAIR SA

BONAIR S.A. jest dostawcą systemów "pod klucz". Specjalizujemy się we wdrażaniu systemów finansowych wspomagających zarządzanie i kontrolę procesów oraz projektowaniu i tworzeniu dedykowanych aplikacji na zamówienie. Jesteśmy dostawcą kompletnych rozwiązań. Nasze projekty to dedykowane sektorowi przemysłowemu systemy finansowe wzbogacone o automatyzację procesów logistycznych, unikalne rozwiązania dla sektora publicznego i finansowego, internetowy dostęp do baz danych oraz aplikacje do obsługi handlu elektronicznego.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Obowiązki: • przeprowadzanie analiz przedwdrożeniowych, • udział we wdrożeniu systemu Microsoft AXAPTA w obszarze finansów lub logistyki, • prowadzenie szkoleń dla użytkowników, • pisanie dokumentacji dla użytkowników.

Wymagania

• znajomość systemu Microsoft AXAPTA • udokumentowane doświadczenie w zakresie wdrożeń systemów klasy ERP w zakresie modułu finansowego lub logistycznego • dobra znajomość obszaru biznesowego: finanse lub logistyka • dobra znajomość języka angielskiego • doświadczenie w prowadzeniu prezentacji, szkoleń użytkowników, pisaniu dokumentacji, • wykształcenie wyższe,

Oferujemy

• interesująca pracę w młodym, profesjonalnym zespole konsultantów, • szkolenia, • rozwój zawodowy, • udział w ciekawych projektach związanych z wdrożeniami systemów klasy ERP