Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Konsultant ds. Wdrożeń Obszar Kadrowo - Płacowy

Work Express Sp.zo.o.
Wrocław
praca stacjonarna
6656 dni temu

Ogłoszenie numer: 21144, z dnia 2006-06-29

Agencja Pośrednictwa Pracy

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: 5252/P/W

Opis stanowiska

- prowadzenia analiz (określania wymagań klienta); - parametryzacji aplikacji; - prowadzenia szkoleń; - wsparcia klienta w trakcie uruchomienia systemu; - dokumentowania systemu (dokumentacja użytkowa, szkoleniowa i stanowiskowa); - testowania aplikacji;

Wymagania

- minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; - doświadczenie w realizacji wdrożeń systemów klasy ERP w obszarze kadrowo-płacowym; - biegła znajomość obowiązujących przepisów Kodeksu Pracy; - biegła znajomość przepisów dotyczących rozliczeń ZUS i podatkowych; - znajomość SQL; - dyspozycyjność; - umiejętność bezpośredniej współpracy z klientem; - prawo jazdy;

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie, - możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji; - szkolenia; - praca przy ambitnych projektach;