Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant ds. Telesprzedaży Produktów Bankowych/Ubezpieczniowych

Mellon Poland Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4912 dni temu

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Mellon International. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz usług, produktów i zaawansowanych rozwiązań dedykowanych bankom i instytucjom finansowym.

Dynamicznie zdobywamy rynki finansowe, co przyniosło nam światowe uznanie i prestiżową nagrodę European Business Awards 2009, w kategorii Atradius Growth Strategy of the Year Award.

Obecnie do naszego zespołu sprzedaży telefonicznej poszukujemy Kandydatów na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: KTpn/03/11

Opis stanowiska:

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za telefoniczną sprzedaż produktów bankowych ( karty kredytowe, kredyty, ubezpieczenia) do klientów indywidualnych.

Wymagania:
  • Doświadczenie w ubezpieczeniach będzie dużym dodatkowym atutem,
  • Motywacja do pracy w strukturach Call Center,
  • Zdolności sprzedażowe,
  • Bardzo dobra dykcja,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Samodyscyplina i odpowiedzialność,
  • Mile widziani studenci zaoczni kierunków finansowych lub osoby, które wiążą swoją przyszłość z bankowością,
  • Doświadczenie w pracy w Call Center lub w bezpośredniej obsłudze klienta.
Oferujemy:
  • Umowę zlecenie/Umowę o pracę,
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń,
  • System wynagradzania oparty o podstawę oraz prowizje sprzedażowe,
  • Zdobycie doświadczenia i wiedzy z zakresu produktów finansowych,
  • Miłą atmosferę pracy w nowoczesnym, ale kameralnym Call Centre.