Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant ds. telefonicznej obsługi projektu sprzedaży win

DELTA CONTACT Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4883 dni temu

Jesteśmy stabilną firmą Call Center świadczącą usługi z zakresu telemarketingu i telefonicznej obsługi klienta. Specjalizujemy się zarówno w realizacji kampanii sprzedażowych jak i usługach z zakresu serwisów konsumenckich oraz infolinii. Atutem Delta Contact są pracownicy tworzący zgrany, sympatyczny zespół profesjonalistów. Aktualnie w związku z realizacją projektu dla naszego Klienta – dystrybutora win – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref: W/02/11

Zadania:
  • aktywna sprzedaż i promowanie win renomowanych marek,
  • przestrzeganie najwyższych standardów obsługi klienta i sprzedaży,
  • rzetelne informowanie o dostępnych produktach.
Wymagania:
  • wiedza o winie – zdobytej w  doświadczeniu zawodowym lub przez prywatne zamiłowanie do tego trunku. Zapraszamy „miłośników wina" lubiących dzielić się tą pasją z innymi!
  • min. średnie wykształcenie,
  • dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku), w godzinach 15.00 – 21.00,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • mile widziana znajomość technik sprzedaży.

Oferujemy:
  • teoretyczne i praktyczne szkolenia z zakresu wiedzy o winie,
  • stabilne zatrudnienie (umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę),
  • przejrzysty system wynagrodzeń (podstawa + system prowizyjny),
  • dostępny pakiet profesjonalnej opieki medycznej,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • profesjonalne narzędzia pracy i przyjazną atmosferę.