Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Konsultant ds. sprzedaży

Gruper.pl Sp. z o.o.
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
4712 dni temu

Gruper.pl to pierwsza w polskim internecie platforma społecznościowa oferująca ciekawe usługi w atrakcyjnych cenach dostępne szerokiej rzeszy klientów w największych miastach Polski. W związku z szybkim rozwojem poszukujemy nowych osób, które mogłyby dołączyć do naszego zespołu

Miejsce pracy: Lublin

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie kontraktów z Partnerami (Usługodawcami) w powierzonym rejonie
  • Bezpośrednie, telefoniczne oraz mailowe kontakty z Partnerami
  • Ustalanie wspólnie z Partnerem parametrów ofert prezentowanych w Gruper.pl
  • Utrzymywanie stałych relacji z Partnerami

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów biznesowych (B2B), w kontaktach na poziomie właścicieli oraz wyższej kadry zarządzającej w sektorze popularnych usług
  • Bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, łatwości w nawiązywaniu relacji handlowych
  • Zdolności negocjacyjnych, umiejętności słuchania i poznawania potrzeb klientów
  • Dyspozycyjności
  • Nastawienia na wyniki
  • Inicjatywy oraz zaangażowania
  • Wykształcenia wyższego lub niepełnego wyższego
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość następujących branży w obszarze działania: gastronomia, rozrywka, fitness i SPA

Oferujemy:

  • Udział w unikatowym szybko rozwijającym się projekcie o sprawdzonym modelu biznesowym
  • Pracę w dynamicznym zespole osób posiadających wieloletnie doświadczenie biznesowe Atrakcyjne, zorientowane na wyniki wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju oraz długoterminowej współpracy