Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
KONSULTANT ds. SPRZEDAŻY

Quartz System Kopalnie Sp.zo.o.
Wrocław
praca stacjonarna
4971 dni temu

Ogłoszenie numer: 138250, z dnia 2011-03-10

lider w produkcji rozwiązań budowlanych i  architektury krajobrazu  na bazie egzotycznego kamienia naturalnegow związku z dynamicznym rozwojem poszukuje współpracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • sprzedaż  produktów Quartz System w punktach obsługi klienta (POK) na terenie centrów handlowych.
  • sprzedaż  usług oferowanych Quartz System w punktach obsługi klienta (POK) na terenie centrów handlowych.
  • telefoniczna outbound/inbound sprzedaż produktów Quartz System
  • telefoniczna outbound/inbound sprzedaż usług oferowanych Quartz System
  • realizacja kampanii marketingowych i promocyjnych
  • udzielanie informacji na temat oferty firmy
  • umawianie spotkań z handlowcami /architektami

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • wysoka kultura osobista  i nienaganna aparycja
  • dobra dykcja, poprawne posługiwanie się językiem ojczystym
  • doświadczenie w kontaktach z klientem / sprzedaży
  • mile widziane doświadczenie w pracy telefonicznej
  • entuzjazm i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • chęć do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności
  • dobre umiejętność obsługi komputera
  • otwartość na nowe doświadczenia i poczucie humoru
  • mile widziani studenci  w tym także studiów zaocznych

Oferujemy

  • pracę zmianową na cały etat (10:00 -18:00; 12:00 -20:00) lub 3/4 etatu (9:00 -15:00)
  • stałe wynagrodzenie godzinowe
  • prowizję powiązaną z osiąganymi wynikami
  • szkolenia pozwalające podnieść posiadane kwalifikacje
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy