Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant Ds. Sprzedaży

MIS S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
6963 dni temu

Ogłoszenie numer: 13391, z dnia 2005-09-26

MIS S.A.

MIS S.A. jest obecny od 12 lat na polskim rynku IT. W tym czasie zdobył trwałe miejsce wśród firm specjalizujących się w projektowaniu i wdrażaniu dedykowanych systemów wspomagających zarządzanie dokumentami i procesami. Posiadamy najwyższy status partnerski IBM Premier Business Partner. Stawiamy na rozwój i doskonalenie firmy, produktu i siebie.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisko odpowiedzialna jest za nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych, identyfikowanie potrzeb klienta, przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków współpracy, prowadzenie prezentacji i pokazów.

Wymagania

- min. 2 lata doświadczenia handlowego w branży IT - wykształcenie wyższe - praktyczna znajomość problematyki organizacji i zarządzania - komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów - dyspozycyjność (delegacje) - silna motywacja - prawo jazdy

Oferujemy

Wybranym osobom oferujemy stałą, ciekawą, kreatywną i rozwijającą pracę w gronie młodych ludzi, motywujący system wynagradzania, możliwości awansu oraz doskonalenia zawodowego.