Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
Konsultant ds. sprzedaży

Gruper.pl Sp. z o.o.
podkarpackie
praca stacjonarna
5096 dni temu

Ogłoszenie numer: 121176, z dnia 2010-11-05

Gruper.pl to pierwsza w polskim internecie platforma społecznościowa oferująca ciekawe usługi w atrakcyjnych cenach dostępne szerokiej rzeszy klientów w największych miastach Polski. W związku z szybkim rozwojem poszukujemy nowych osób, które mogłyby dołączyć do naszego zespołu

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

- Pozyskiwanie kontraktów z Partnerami (Usługodawcami) w powierzonym rejonie - Bezpośrednie, telefoniczne oraz mailowe kontakty z Partnerami - Ustalanie wspólnie z Partnerem parametrów ofert prezentowanych w Gruper.pl - Utrzymywanie stałych relacji z Partnerami

Wymagania

- doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów biznesowych (B2B), w kontaktach na poziomie właścicieli oraz wyższej kadry zarządzającej w sektorze popularnych usług - bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne, łatwość w nawiązywaniu relacji handlowych - zdolności negocjacyjne, umiejętność słuchania i poznawania potrzeb klientów - dyspozycyjność - nastawienie na wyniki - inicjatywa oraz zaangażowanie - wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe - dodatkowym atutem będzie znajomość następujących branży w obszarze działania: gastronomia, rozrywka, fitness i SPA

Oferujemy

- udział w unikatowym szybko rozwijającym się projekcie o sprawdzonym modelu biznesowym - pracę w dynamicznym zespole osób posiadających wieloletnie doświadczenie biznesowe - atrakcyjne, zorientowane na wyniki wynagrodzenie - możliwości rozwoju oraz długoterminowej współpracy