Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Sopot
Konsultant ds. Sprzedaży Telefonicznej

Katalog Branży Artystycznej Pomart s.c.
Sopot
praca stacjonarna
6387 dni temu

Ogłoszenie numer: 28791, z dnia 2007-04-24

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która rozszerza swoją działalność o branżę finansową.

Miejsce pracy: Sopot

Opis stanowiska

- telefoniczne oferowanie produktów bądź usług wybranej grupie klientów

Wymagania

-łatwość prowadzenia konwersacji; -optymistyczna i dynamiczna osobowość; -bardzo dobra umiejętność obsługi komputera; -odpowiedzialność; -dokładność i skrupulatność; -skuteczność działania i zaangażowania; -umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

-interesującą pracę; -możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie; -wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników