Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Konsultant ds. sprzedaży samochodów dostawczych

Serwis Haller Andrzej Haller
pomorskie
praca stacjonarna
5103 dni temu

Ogłoszenie numer: 108095, z dnia 2010-07-27

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

- doradztwo i sprzedaż samochodów, - doradztwo form finansowania zakupu samochodów, - bezpośredni kontakt z Klientami, - dbałość o utrzymanie wysokich standardów sprzedaży i obsługi Klienta.

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata, - znajomość branży motoryzacyjnej, - znajomość obsługi MS Office, - prawo jazdy kat. B, - wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie.

Oferujemy

- pracę pełną wyzwań dla firmy rozwijającej się, - atrakcyjne wynagrodzenie, - bardzo dobre warunki pracy, - szkolenia.