Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Konsultant ds. sprzedaży - praktyka/praca stała

CNS Group Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5302 dni temu

Ogłoszenie numer: 88675, z dnia 2010-02-08

Jesteśmy agencją reklamową specjalizującą się w dostarczaniu przedsiębiorstwom i instytucjom upominków reklamowych zwanych potocznie gadżetami, które wspomogą każdą akcję marketingową.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami/dostawcami,
  • przygotowywanie ofert handlowych na gadżety,
  • negocjowanie warunków zamówień z dostawcami i klientami,
  • przygotowywanie zamówień do realizacji,
  • nadzór nad realizacją zamówienia,
  • monitorowanie płatności za zlecenia

Wymagania

  • student/ka, mile widziany IV - V rok marketingu,
  • komunikatywność, samodzielność w działaniu, sumienność, dokładność,
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office ze szczególnym naciskiem na Excel, znajomość Corel Draw będzie dodatkowym atutem),
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • prawo jazdy kat. B (czynne)

Oferujemy

  • możliwość stałego zatrudnienia po okresie 3 miesięcznej praktyki,
  • wynagrodzenie:
    • w okresie praktyk: płatne za godzinę + prowizja,
    • przy stałym zatrudnieniu: stała pensja + prowizja,
  • telefon służbowy,
  • praca w młodym zespole w miłej atmosferze,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia