Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Konsultant ds. Sprzedaży Pośredniej

OXYCOM S.A.
dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
praca stacjonarna
4829 dni temu

Prężnie rozwijająca się spółka akcyjna, jedna z najbardziej innowacyjnych firm z sektora nowych technologii, posiadająca bogate portfolio nowoczesnych usług teleinformatycznych zatrudni do biura zlokalizowanego we Wrocławiu (Bielany Wrocławskie):

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Nr Ref.: SSP

Zadania:
  • odpowiedzialność za wyniki i realizację sprzedaży usług i produktów,
  • rozwój sieci poprzez pozyskiwanie nowych Partnerów Handlowych,
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji dla Partnerów na podległym obszarze,
  • utrzymywanie stałych kontaktów z Partnerami Handlowymi ,
  • bieżące raportowanie wyników,
Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum trzyletniego doświadczenia w sprzedaży oprogramowania, rozwiązań z obszaru IT oraz sprzedaży usług telekomunikacyjnych,
  • znajomości technik sprzedaży i technik negocjacji, również w zakresie kontaktów z kanałem partnerskim,
  • doświadczenia w sporządzaniu i negocjowaniu umów, w tym umów związanych z licencjonowaniem oprogramowania,
  • doświadczeń w zakresie sprzedaży oprogramowania na żądanie,
  • skoncentrowania na osiąganiu wyników,
  • skuteczności i konsekwencji w wykonywaniu zadań,
  • wykształcenia wyższego technicznego,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • pracę w nowoczesnej i prężnie działającej organizacji,
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dostęp do najnowocześniejszych technologii.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)