Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant ds. sprzedaży/marketingu

INOFFICE SP. Z O.O.
Warszawa
praca stacjonarna
5631 dni temu

Ogłoszenie numer: 59915, z dnia 2009-03-16

Firma działająca w branży nieruchomości poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • telefoniczna, mailowa i bezpośrednia obsługa Klientów polskich i zagranicznych – aktywna sprzedaż usług
  • realizacja planów sprzedaży
  • poszukiwanie możliwości zyskania nowych Klientów, budowanie bazy kontaktów
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji w dziale

Wymagania

  • MINIMUM BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO W MOWIE I W PIŚMIE – WARUNEK KONIECZNY
  • komunikatywność i swoboda wypowiedzi
  • umiejętność trafnego i zgrabnego formułowania wypowiedzi pisemnych
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność w działaniu
  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej oraz w bezpośrednim kontakcie z Klientem mile widziane
  • entuzjazm i duże zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • pracę w młodym zespole
  • przyjazną atmosferę
  • możliwość rozwoju umiejętności