Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant ds Sprzedaży i Rekrutacji

Eklektika Academy of Human Resources
Warszawa
praca stacjonarna
4781 dni temu

Ogłoszenie numer: 151897, z dnia 2011-06-14

Eklektika Academy of Human Resources to dostawca profesjonalnych usług dla firm z zakresu doradztwa personalnego, rekrutacji i szkoleń.

W związku z naszym intensywnym rozwojem poszukujemy nowych członków zespołu.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: R/05/11

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych Klientów i sprzedaż usług HR;
  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych w różnych branżach na stanowiska średniego i wyższego szczebla;
  • Poszukiwania Kandydatów metodą direct serach/search&selection;
  • Weryfikację kompetencji Kandydatów, sporządzanie raportów dla Klientów;
  • Badanie rynku pod kątem zainteresowania ofertami pracy w danej branży;
  • Budowanie bazy Kandydatów;
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami i Kandydatami.

Wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży usług B2B;
  • Mile widziane doświadczenie w rekrutacji lub w researchu;
  • Chęć rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń w obszarze rekrutacji;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub innego obcego;
  • Samodzielność, inicjatywa, bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników;
  • Po okresie próbnym: prywatna opieka medyczna;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Przyjazna, otwarta atmosfera;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
  • Szkolenia z zakresu sprzedaży i rekrutacji.

Zachęcamy do aplikowania również osoby z większym doświadczeniem i zainteresowane elastycznymi formami zatrudnienia.