Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant ds. sprzedaży Energii

One System Sp. z .o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4941 dni temu

Firma One System Sp. z o.o. partner firmy RWE POLSKA z siedzibą w Warszawie na Mokotowie poszukuje ambitnych osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Zadania:
  • Telefoniczne umawianie spotkań dla Regionalnych Koordynatorów ds. Sprzedaży Energii.
  • Realizacja planów ilościowych
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży,
  • Doradztwo w zakresie oferowanych usług,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji handlowych,
  • Przestrzeganie standardów i procedur,
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji.
Wymagania:
  • Znajomości technik sprzedaży oraz profesjonalnej obsługi klienta,
  • Doświadczenia w telefonicznej sprzedaży,
  • Determinacji do realizacji postawionych celów,
  • Zdolności interpersonalnych (komunikatywność, łatwe nawiązywanie kontaktów),
  • Dokładności i sumienności w działaniu,
  • Wykształcenia minimum średniego
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie stałe + premia uzależniona od wyników sprzedażowych,
  • Niezbędne narzędzia oraz szkolenia produktowe i sprzedażowe,
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach, realizowanych w oparciu o najnowsze technologie i rozwiązania informatyczne,
  • Możliwości rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)