Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant ds. Sprzedaży Bezpośredniej

OXYCOM S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
4829 dni temu

Prężnie rozwijająca się spółka akcyjna, jedna z najbardziej innowacyjnych firm z sektora nowych technologii, posiadająca bogate portfolio nowoczesnych usług teleinformatycznych zatrudni do biura zlokalizowanego w Warszawie:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SSB

Zadania:
  • odpowiedzialność za wyniki i realizację sprzedaży usług i produktów,
  • dobór odpowiednich rozwiązań dostępnych w ofercie firmy dla każdego z klientów,
  • bieżące raportowanie wyników.
Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum trzyletniego doświadczenia w sprzedaży usług i rozwiązań telekomunikacyjnych oraz sprzedaży oprogramowania i rozwiązań z obszaru IT,
  • umiejętności pozyskiwania i nawiązywania długofalowej współpracy z klientami i partnerami,
  • aktywnego promowania produktów, usług i wizji firmy na rynku,
  • znajomości technik sprzedaży i technik negocjacji,
  • doświadczenia w sporządzaniu i negocjowaniu umów, w tym umów związanych z licencjonowaniem oprogramowania,
  • skoncentrowania na osiąganiu wyników,
  • skuteczności i konsekwencji w wykonywaniu zadań,
  • wykształcenia wyższego technicznego wspartego doświadczeniami w branży,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • pracę w nowoczesnej i prężnie działającej organizacji,
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dostęp do najnowocześniejszych technologii.