Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant Ds. Rekrutacji

Prowork
Warszawa
praca stacjonarna
6973 dni temu

Ogłoszenie numer: 12355, z dnia 2005-06-13

Prowork

Firma Prowork zajmująca się organizowaniem wyjazdów Au Pair do USA i Europy oraz doradztwem personalnym. Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowsku będzie zajmowała się sprawami związanymi z rekrutacją do pracy w Wielkiej Brytanii, m.in weryfikowanie nadsyłanych CV, sprawdzanie umiejętności językowych kandydatów, rozmowy kwalifikacyjne, wybór odpowiednich kandydatów, współpraca z pracodawcami brytyjskimi, tłumaczenia, sprawy organizacyjne związane z wyjazdami do pracy itp.

Wymagania

Bardzo dobry angielski ( w mowie i w pismie), komunikatywność, otwartość, dobra organizacja pracy, umiejętność współpracy z ludźmi, życzliwość. Mile widziane ukończone studia wyższe.

Oferujemy

Praca stała, w pełnym wymiarze godzin.