Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant ds. Rekrutacji i Sprzedaży

HRK S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
4189 dni temu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły dedykowane do obsługi poszczególnych branż i sektorów rynkowych oraz oddziały regionalne.
Zespół HRK Real Estate & Construction specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników na potrzeby przedsiębiorstw działających w budownictwie i nieruchomościach. Wspieramy także firmy produkujące materiały budowlane i dostarczające rozwiązania inżynieryjne oraz organizacje innych branż, w których występuje potrzeba zatrudnienia profesjonalistów z dziedziny budownictwa i nieruchomości.

W związku z rozwojem działu poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla w branży budownictwa, nieruchomości, energetyki, produkcji i/lub pokrewnych – technicznych.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Pozyskiwanie kandydatów na rynku z wykorzystaniem różnych źródeł – tradycyjnych i bezpośrednich, w tym Direct i Executive Search
  • Koordynacja działań związanych z projektami rekrutacyjnymi
  • Redagowanie ogłoszeń rekrutacyjnych, monitorowanie i uzupełnianie elektronicznej bazy kandydatów
  • Przygotowywanie raportów dotyczących profili kandydatów
  • Koordynowanie pracy i współpraca z researcherami

Wymagania:

  • Doświadczenie w nawiązywaniu i podtrzymywaniu relacji z klientami biznesowymi z sektora budownictwa/nieruchomości/energetyki i/lub produkcji
  • Min. 2 lata doświadczenia w samodzielnej realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla
  • Doświadczenie w poszukiwaniu kandydatów metodami bezpośrednimi - Direct/Executive  Search
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Min. dobra znajomość języka angielskiego
  • Nastawienie na realizację celu, samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w firmie o uznanej pozycji na rynku z wysokimi standardami pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pośrednictwem przycisku znajdującego sie poniżej: