Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant ds. Programu Partnerskiego

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6535 dni temu

Ogłoszenie numer: 22723, z dnia 2006-08-25

Jako agencja pośrednictwa pracy, prowadzimy rekrutację dla firmy działającej w branży call center.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: Konsultant

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - firmy działającej w branży call center poszukujemy kandydatów/kandydatek do pracy na stanowisku Konsultant ds. Programu Patrnerskiego. Jest to praca w wymiarze 8 godz. dziennie od poniedziałku do piątku w god. 9.00-17.00 . Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: -obsługa telefoniczna i mailowa w języku rumuńskim, - tłumaczenie pism urzędowych,

Wymagania

-biegła znajomość języka rumuńskiego, - min. średnie wykształcenie; - bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office(projekt dotyczy sprzętu komputerowego), - łatwość w nawiązywaniu kontaktów i komunikatwność, - mile widziana znajomość języka angielskiego;

Oferujemy

Firma oferuje wynagrodzenie: 1500-2000 netto, Dodatkowo: darmowe prywatne usługi medyczne, premie kwartalne za wyniki pracy,