Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia
Konsultant ds. programu księgowego

ProgMan Kallas Trzciński Sp.J.
Gdynia
praca stacjonarna
6084 dni temu

Ogłoszenie numer: 37761, z dnia 2007-12-18

Jesteśmy czołowym producentem oprogramowania dla jednostek sektora finansów publicznych. O naszej wysokiej pozycji na rynku zadecydował jasno postawiony cel: tworzenie nowoczesnych aplikacji dla oświaty i innych placówek budżetowych. Jednym z atutów naszej firmy jest dostępność - bliska obecność naszych pracowników obok użytkowników. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, opartemu na stałej współpracy ze szkołami, przedszkolami potrafimy doskonale przewidzieć zapotrzebowanie na rynku oświatowym.

Miejsce pracy: Gdynia

Nr Ref.: 11/2007

Opis stanowiska

- wdrażanie systemów wspierających pracę działów księgowych sektora finansów publicznych, - prowadzenie szkoleń oraz prezentacji indywidualnych i grupowych, - wspieranie klientów w trakcie użytkowania systemów, - analiza zasad funkcjonowania oprogramowania, - praca nad rozwojem programów.

Wymagania

- wykształcenie co najmniej średnie, - znajomość pakietu MS Office, - bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność i terminowość, - zdolność do samodzielnego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, - oczekujemy znajomości zagadnień finansowych oraz specyfiki rachunkowości budżetowej, - prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

- ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - atrakcyjne warunki zatrudnienia, - możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji, - zakres zadań wymagający stałego rozwoju, - cykl szkoleń