Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Konsultant ds. programów ewidencyjnych

PROGMAN S.A.
pomorskie
praca stacjonarna
5649 dni temu

Ogłoszenie numer: 58207, z dnia 2009-02-25

Producent oprogramowania dla oświaty.

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • wsparcie merytoryczne rozwoju oprogramowania dla szkół i przedszkoli,
  • pozyskiwanie informacji, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania oprogramowania,
  • prowadzenie wdrożeń, prezentacji, szkoleń, konsultacji telefonicznych,
  • analiza zasad funkcjonowania oprogramowania,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • biegła znajomość obsługi komputera i pakietu Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność i terminowość,
  • prawo jazdy kat.B
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy z programami finansowymi, ewidencyjnymi,
  • otwartość na nową wiedzę i doświadczenia,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • zrozumiałe przekazywanie posiadanej wiedzy,
  • doświadczenie zawodowe w jednostkach oświatowych,

Oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w młodym, profesjonalnym zespole,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, umowa o pracę
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji, cykl szkoleń
  • pracę stałą, w godzinach 8 –16, Centrala firmy – Pomorski Park Naukowo Technologiczny Gdynia – Redłowo,