Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant ds. Obsługi Klienta

SAWA TAXI Sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa/Wawer
praca stacjonarna
5023 dni temu

Firma transportowa z wieloletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku warszawskim, w związku z dynamicznym rozwojem i poszerzaniem segmentu usług, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa/Wawer
Nr ref.: KONSULTANT

Zadania:

- telefoniczna obsługa Klienta - telefoniczne przyjmowanie od Klientów zleceń na taksówki - utrzymywanie dobrych relacji z Klientami - budowanie u Klientów świadomości marki i usług

Wymagania:

- wykształcenie średnie - podstawowa znajomość języka angielskiego - silna motywacja do pracy, gotowość do nauki - wysoka kultura osobista - samodzielność, odpowiedzialność i uczciwość - umiejętność obsługi komputera, sprawne pisanie na klawiaturze

Oferujemy:

- zatrudnienie w stabilnej i renomowanej firmie - pracę z młodym zespole - możliwość rozwoju zawodowego - pakiet szkoleń - pracę w systemie zmianowym (zmiany dzienne i nocne) - zapewniamy transport z centrum

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)".