Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Konsultant ds. Obsługi Klienta w Sklepie Era

Eurotel S.A.
lubuskie, GORZÓW WLKP.
praca stacjonarna
5218 dni temu

Ogłoszenie numer: 105473, z dnia 2010-07-06

Autoryzowany Punkt Sprzedaży Era w mieście Gorzów Wlkp. w Centrum Handlowym Park 111

Miejsce pracy: lubuskie, GORZÓW WLKP.

Nr Ref.: KS 06/10 GORZÓW WLKP.

Opis stanowiska

- sprzedaż telefonów i usług Polskiej Telefonii Cyfrowej - profesjonalna obsługa posprzedażna Klientów firmy - doradztwo w zakresie produktów i usług oferowanych przez firmę

Wymagania

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów i usług oraz obsłudze klientów indywidualnych - umiejętności i predyspozycje handlowe - wykształcenie co najmniej średnie - umiejętność pracy w zespole - komunikatywność - dyspozycyjność - dobra znajomość MS Office, obsługa internetu - doświadczenie w branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- możliwości rozwoju zawodowego, - atrakcyjny system wynagradzania, - profesjonalne szkolenia, - pracę w młodym, ambitnym zespole.