Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Konsultant ds. Obsługi Klienta i Kasjer salonu Orange

Faxtel Chmurski i Chrzanowski Spółka Jawna
pomorskie, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Chrzanów, Gdańsk, Pruszcz Gdański, Gdynia, Słupsk, Malbork, Elbląg, Wejherowo
praca stacjonarna
5940 dni temu

Ogłoszenie numer: 46811, z dnia 2008-07-14

Firma Współpracująca z PTK Centertel zajmująca się sprzedażą telefonów komórkowych oraz dostępu do internetu poprzez salony Franchisingowe. Jeden z największych partnerów PTK Centertel w Polsce.

Miejsce pracy: pomorskie, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Chrzanów, Gdańsk, Pruszcz Gdański, Gdynia, Słupsk, Malbork, Elbląg, Wejherowo

Opis stanowiska

  • kompleksowa obsługa Klientów salonów Orange,
  • prezentacja oferty, sprzedaż usług i obsługa posprzedażowa.
  • Wymagania

  • min. wykształcenie średnie (wymagana matura),
  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta,
  • dobra znajomość MS Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • nastawienie na realizację celów,
  • pełna dyspozycyjność,
  • w przypadku kasjera dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z obsługą kasy oraz znajomość symfonia handel.
  • Oferujemy

  • ciekawą pracę w dużej, nowocześnie zarządzanej firmie,
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych, awans,
  • możliwość osobistego rozwoju,
  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami,
  • umowa o pracę.