Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Konsultant ds. obsługi klienta francuskojęzycznego

Credit Agricole Bank Polska S.A
Wrocław
praca stacjonarna
4359 dni temu

Ogłoszenie numer: 233198, z dnia 2012-08-20

Oferujemy:

- elastyczne godziny pracy (system zmianowy)

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- klarowny system wynagrodzeń oparty na podstawie i premii

- system profesjonalnych szkoleń sprzedażowych

- atrakcyjną ofertę produktów bankowych dla pracowników

- pracownicze ubezpieczenia grupowe

- prywatną opiekę medyczną

- program sportowo-rekracyjny – Multisport

- zniżki dla pracowników (gastronomia, kultura)

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: FCC/08/WR

Opis stanowiska

Odpowiedzialność:

- praca w telefonicznej obsłudze klienta francuskojęzycznego

- wykonywanie operacji bankowych na zlecenie klienta

- obsługa kont osobistych i kart kredytowych

- informowanie klientów o ofercie  Banku

Wymagania

Oczekiwany profil:

- swobodne komunikowanie się w języku francuskim

- chęć poznania banku „od podszewki" i nauki produktów bankowych

- łatwość prowadzenia rozmów z klientami

- umiejętność obsługi komputera

- wykształcenie min. średnie