Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Konsultant ds. Obsługi Klienta , Kasjer salonu Orange, Telemarketer

Faxtel Chmurski i Chrzanowski Sp.J.
pomorskie, Pruszcz Gdański, Tczew, Gdynia, Malbork, Gdańsk, Wejherowo, Elbląg, Słupsk, Bielsko Biała, Racibórz
praca stacjonarna
5983 dni temu

Ogłoszenie numer: 43457, z dnia 2008-05-01

Firma Współpracująca z PTK Centertel zajmująca się sprzedażą telefonów komórkowych oraz dostępu do internetu poprzez salony Franchisingowe Orange.pl

Miejsce pracy: pomorskie, Pruszcz Gdański, Tczew, Gdynia, Malbork, Gdańsk, Wejherowo, Elbląg, Słupsk, Bielsko Biała, Racibórz

Opis stanowiska

Konsultant ds. Obsługi Klienta
  • kompleksowa obsługa Klientów salonów Orange.
  • prezentacja oferty, sprzedaż usług i obsługa posprzedażowa. Kasjer:
  • przyjmowanie wpłat za rachunki
  • praca księgowo-magazynowa Telemarketer
  • Sprzedaż usług oferowanych przez firmę
  • budowanie wizerunku firmy poprzez nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientem.
  • Wymagania

    Konsultant ds. Obsługi Klienta i Kasjer:
  • min. wykształcenie średnie (wymagana matura)
  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
  • dobra znajomość MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • nastawienie na realizację celów
  • pełna dyspozycyjność
  • znajomość symfonia handel będzie dodatkowym atutem w przypadku kasjera Telemarketer:
  • doświadczenie w telemarketingu lub Call Center
  • miły głos i dobra dykcja
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientem
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • Oferujemy

  • ciekawą pracę w dużej, nowocześnie zarządzanej firmie
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych, awans
  • możliwość osobistego rozwoju
  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami