Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Konsultant ds. nieruchomości

AD.DRĄGOWSKI S.A.
mazowieckie
praca stacjonarna
4505 dni temu

Firma "AD.DRĄGOWSKI" S.A. pośredniczy w obrocie nieruchomościami od 1984 roku. Obecnie jest czołową warszawską agencją pośrednictwa. Posiada 4 biura w Warszawie oraz biuro w Otwocku. Pośredniczy w transakcjach kupna/sprzedaży i wynajmu wszystkich segmentów rynku: mieszkań, domów, biur, magazynów, sklepów, obiektów zabytkowych, działek budowlanych, rolnych i rekreacyjnych;

Zadania:

Spółka AD.DRĄGOWSKI zatrudni Konsultantów do handlu nieruchomościami.

Wynagrodzenie prowizyjne w wys. 20% od zysku netto puls zwrot kosztów komunikacyjnych.

Wymagania:
  • Dynamika działania
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji
  • Umiejętne planowanie czasu

Mile widziani studenci ostatnich lat prawa

Oferujemy:
  • Możliwość osiągania wysokich dochodów
  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w profesjonalnym ukierunkowanym na sukces zespole