Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Konsultant ds. Mody / Sprzedawca

Acus M. Sobiech i P. Stefaniuk sp. jawna
Łódź
praca stacjonarna
4798 dni temu

Marka Caterina istnieje na polskim rynku od 20 lat. Ekskluzywne kolekcje Caterina adresowane są do kobiet, które wybierają kreacje najwyższej jakości, podkreślające wysoki prestiż społeczny. Co roku zespół projektantów oraz stylistów firmy przedstawia dwie autorskie kolekcje: wiosenno-letnią oraz jesienno-zimową.

Obecnie poszukujemy do naszego salonu w galerii handlowej Manufaktura w Łodzi kandydatki/kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: SŁ/06/2011

Opis stanowiska:

Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie: profesjonalna, aktywna sprzedaż kolekcji firmy, nakierowana na budowanie długotrwałych relacji obsługa klientek salonu, dbanie o codzienny, idealny wygląd salonu, współpraca w realizacji akcji wspierających sprzedaż.

Wymagania:

Od kandydatek/kandydatów, chcących razem z nami z entuzjazmem uczestniczyć w dalszym rozwoju marki Caterina, oczekujemy: wykształcenia min. średniego, doświadczenia w pracy o podobnym charakterze lub wyraźnych predyspozycji do sprzedaży, fascynacji modą, chęci ciągłego podnoszenia kwalifikacji, ukierunkowania na cel.

Oferujemy:

Oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze dla prestiżowej stabilnej firmy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Caterina

Marka Caterina istnieje na polskim rynku ponad 30 lat. Specjalizuje się w produkcji i sprzedaży luksusowej, damskiej odzieży. Ekskluzywne kolekcje Caterina adresowane są do kobiet, które wybierają kreacje najwyższej jakości, podkreślające wysoki prestiż społeczny. Co roku zespół projektantów oraz stylistów firmy przedstawia dwie autorskie kolekcje: wiosenno-letnią oraz jesienno-zimową.