Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant ds. Klientów Biznesowych

MSM Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6344 dni temu

Ogłoszenie numer: 27011, z dnia 2007-03-05

Firma MSM sp. z o.o. (www.raks.pl), działająca na rynku od 15 lat, twórca znanego i cenionego przez klientów oprogramowania RAKS i RAKSSQL dla małych i średnich przedsiębiorstw, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: WF2007

Opis stanowiska

Wybrane w procesie rekrutacji osoby będą miały możliwość rozpoczęcia współpracy jako samodzielni przedsiębiorcy. Osoby te otrzymają możliwość skorzystania ze wsparcia finansowego i merytorycznego a także przejdą bardzo szeroki program szkoleń. Zakres zadań realizowanych przez konsultantów będzie następujący:
  • sprzedaż oprogramowania do zarządzania małymi i średnimi firmami, sprzedaż sprzętu komputerowego, sprzedaż usług wdrożeniowych i posprzedażnych,
  • opieka nad pozyskanymi Klientami, sprzedaż usług dodanych czy aktualizacji do programów.

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie - chęć osobistego rozwoju zawodowego - gotowość do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności - komunikatywność i umiejętność budowania relacji z ludźmi - cechy charakteru: zaangażowanie, samodzielność, kreatywność, otwartość - gotowość do ciężkiej pracy i umiejętność nie zrażania się początkowymi niepowodzeniami

Oferujemy

- 12 000 zł bezzwrotnej pożyczki na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej - 200 godzin bezpłatnych szkoleń z zakresu księgowości, rachunkowości, finansów i zagadnień kadrowo-płacowych, technik sprzedaży, negocjacji, obsługi klienta, prezentacji, obsługi systemów informatycznych RAKSSQL do zarządzania przedsiębiorstwem. - Pokrycie kosztów ZUS przez okres 12 miesięcy. - Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osobistych wyników sprzedaży