Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
KONSULTANT DORADZTWA PERSONALNEGO

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Poznań
praca stacjonarna
6231 dni temu

Ogłoszenie numer: 34837, z dnia 2007-09-28

Jeśli interesuje cię życie firm, umiesz wniknąć w ukryte mechanizmy personalne i organizacyjne, umiesz ujawnić autentyczne problemy i potrzeby personalne firm, potrafisz przełamywać bariery komunikacyjne i znajdować wspólny język z menedżerami, lubisz wpływać na ludzi i chcesz w tych obszarach sam podnosić sobie poprzeczkę, a może masz dosyć monotonii i rutyny działu HR... to mamy dla ciebie szansę na taką rolę

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: KDP/2407/07P

Opis stanowiska

- przeprowadzanie projektów rekrutacyjnych, szkoleniowych, audytowych i innych z zakresu HRM, - inicjowanie i kształtowanie dobrych relacji współpracy z nowymi firmami, - rozwijanie efektywnych procedur i metod realizacji projektów.

Wymagania

- wykształcenie wyższe, - umiejętność budowania kontaktów z klientami biznesowymi, - znajomość procedur rekrutacji, organizacji szkoleń, - znajomość narzędzi i procedur HRM, - umiejętność trafnej oceny predyspozycji zawodowych i osobowości, - talent interpersonalny, samodzielność, lojalność, - biegłość w obsłudze MS Office, poczty elektronicznej i Internetu, - znajomość j. angielskiego.

Oferujemy

- udział w realizacji rozwojowych zadań i projektów, - elastyczny sposób współpracy, - b. dobre wynagrodzenie w dużym stopniu uzależnione od wyników.